Dvilypio Slėnio vila

Nepamirštamos šventės gamtos apsuptyje

DVILYPIO SLĖNIO VILA

Vilos „Dvilypio slėnis“ kompleksą sudaro pobūvių\konferencijų salė, SPA centras (pirtys, sūkurinė vonia ), kavinė – baras bei svečių kambariai. Vila įsikūrusi sodybos teritorijoje, šalia ramaus miško. Salėje talpiname 100 žmonių, apgyvendinti galime 63 svečius (visoje sodyboje galime apgyvendinti 90 žmonių). Šalia vilos patogi ir didelė automobilių stovėjimo aikštelė.

Pirmame pastato aukšte rasite pobūvių\konferencijų salę su vitrininiais langais, pro kuriuos atsiveria panoraminis vaizdas į mišką bei ežerą. Jūsų šventei galime pasiūlyti tiek apvalius, tiek furšetinius stalus. Iš salės galima patekti į terasą, nuo kurios galėsite mėgautis grynu oru, vaizdu į gamtą. Tai puiki vieta ilsėtis, pasišnekučiuoti bei pasimėgauti žaliuojančia gamta.

Antrame aukšte įrengti 8 tvarkingi ir modernūs kambariai svečių apgyvendinimui su atskirais vonios kambariais. Idėja kiekvienam jų sugalvoti pavadinimus kilo žvilgtelėjus į namuose sukauptą knygų kolekciją. Taigi, taip ir gimė pavadinimai: „Drugelių tvirtovė“, „Šokoladas“, „Laiko mašina“, „Laiko ratas“, „Erškėčių paukščiai“, „Pienių vynas“, „Vėjas gluosniuose“, “Miško pasaka“.

SPA centro erdvėje įrengta sūkurinė vonia, 2 rūšių ( sauna ir turkiška ) pirtys, dušai, persirenginėjimo kambariai, WC.

Erdvi, jauki ir šviesi salė, talpinanti 100 svečių

Apgyvendinimas iki 63 svečių

8 jaukūs, moderniai įrengti kambariai Jūsų svečiams

Kavinė-baras

Apvalūs / furšetiniai stalai

Dekoravimo paslaugos

Kėdžių užvalkalų / staltiesių / servetėlių nuoma

Švenčių planavimo / koordinavimo paslaugos